Avm - Panoramik Asansör

Panoramik Asansör Nedir?

Avm & Panoramik Asansör, dikey tașımacılık ile maksimum sayıdaki insan ve aracın, en kısa zamanda katlar arasında ulașımını sağlamak amacı ile imal edilmektedir.

Geniș atriumların mimari konseptlerde daha fazla yer alması ve modern asansör teknolojisinin ilerlemesi, panoramik asansörlere yönelik trendi hızlandırmıștır. Bu teknoloji ile birlikte asansör konstrüksiyonu daha ekonomik ve esnek bir hal almıștır. Alıșveriș merkezleri panoramik asansörlerin en fazla tercih edildiği bina yatırımlarıdır. Ancak yapıdaki konumu iyi planlandığında panoramik asansörler; oteller, restoranlar ve eğlence merkezlerinde de iș hacmini arttırırlar.

Görsel çekiciliğin yanı sıra, panoramik asansörler yolcu- lara manzaralı bir seyir sunmaktadır. Bu özellik, kapalı alanda kalmaktan rahatsız olan kișilerin huzursuzluğunu azaltmakla kalmaz, aynı zamanda asansör yolculuğunu fonksiyonel bir yolculuktan keyif verici bir yolculuğa çevirir.

Avm & Panoramik Asansör, iș merkezleri ve Avm gibi șehrin en kalabalık noktalarında araç ve yük tașımak amacı ile kullanılan; ortalama olarak 320 kg ile 10.000 kg arası tașıma kapasitesi olan asansör tipidir.

Bilgi almak istiyorum