Yürüyen Merdiven ve Yollar

Toplu Taşıma Hızla Değişiyor

Toplu tașıma hızla değișiyor. Yolcu hacmi artmaya devam ediyor ve teknolojideki yenilikler, herkes için seyahat etmeyi ve ulașılabilirliği kolaylaștırmalıdır.

Yürüyen merdivenler ve yollar, hipermarketler, avm, hastaneler, hava alanları, oteller, iș merkezleri, kamu binaları ve toplu ulașım araçları gibi trafiğin ağır ve yoğun olduğu halka açık mekanlar için geliștirilen ve tasarlanan ticari ve kamu alanlarında hayatı kolaylaștıran konforlu ulașım araçlarıdır.

Serhatlılar Asansör, asansör ve yürüyen merdivenleri değil, tüm tesisin trafiğine ve ișletimine yardımcı olacak trafik hesaplarıyla sizlerin yanınızda yer almaktadır.

Serhatlılar Asansör kullanım kriterlerine uyacak biçimde ürün seçerek ekonomik, sessiz çalıșan ve konfor sağlayan ürün grubunu sizlere sunacaktır.

Yürüyen merdiven ve yollar emniyet açısından bakıldığında, ticari tip yürüyen merdivenler EN115 koșullarını sağlaaktadır. Esnek tasarımı kolaylaștırmak için, çeșitli basamak genișliklerine (600 mm, 800 mm ve 1000 mm) göre çeșitli farklı eğim açıları (30o/35o) seçenek olarak sunulmaktadır.

Bilgi almak istiyorum